سفارش تبلیغ
صبا
بنازم آن لبخند زیبا را...

رهبرا !

ما گوش به فرمان توییم و نخواهیم گذاشت که تو قبل از ما خود را فدای این انقلاب کنی و به گفته خودت جسم ناقصی را که داری تقدیم کنی!

جان من! تو جسمت ناقص نیست چرا که هر کس و هر چیز، با خدا همراه شود هیچ وقت از بین نمی رود، کسی جسم ناقص دارد که عضوی از بدن او مرده باشد ولی جسم تو اینگونه نیست دست نازنین تو نمرده است بلکه شهید شده است برای همین است که به خود جرأت می دهم تا بگویم:

 علاوه بر اینکه روح خدایی داری جسمت نیز همینگونه است.

ما مثل همیشه در بیست و دوم بهمن غیرتمان را به رخ جهان خواهیم کشید تا آمریکا و هم دستانش بدانند که تحریم ها هیچ تاثیری در انقلابی بودنمان نداشته، ما همان کاری را خواهیم کرد که دشمن را به خشم و یأس در بیاورد و به قول حضرت امام(ره)جا دارد که با همین خشم بمیرند.

قرآن به ما وعده داده بود که اگر ایستادگی کنید مشکلات خواهید داشت ولی غایت ایستادگی سعادتمندی ابدی است آنجا که در سوره احزاب (آیات 22 تا 24) می فرماید:

*مؤمنان وقتى لشکر احزاب را دیدند گفتند: «این همان است که خدا و رسولش به ما وعده داده، و خدا و رسولش راست گفته‏اند!» و این موضوع جز بر ایمان و تسلیم آنان نیفزود.*

و بعد می فرماید:

*در میان مؤمنان مردانى هستند که بر سر عهدى که با خدا بستند صادقانه ایستاده‏اند؛ بعضى پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضى دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلى در عهد و پیمان خود ندادند.*

و بعد از آن، هدف از این ایستادگی را بیان می کند:

*هدف این است که خداوند صادقان را بخاطر صدقشان پاداش دهد، و منافقان را هر گاه اراده کند عذاب نماید یا (اگر توبه کنند) توبه آنها را بپذیرد؛ چرا که خداوند آمرزنده و رحیم است. *

رحیما !  تو خود شاهد باش که ما با عهدی که با تو و نائب حجت تو بسته بودیم همچنان استوار ایستاده ایم و با این که دنیا با زرق و برق هایش ما را به سوی خود می خواند آن را پس زده و دنیا را بدون آخرتمان نمی خواهیم و آخرت را نیز بدون صاحبمان نمی خواهیم.

جهد

رهبرا !  مگر نه این است که حرف تو همان حرف نائب امام زمان(عج) است؟! کوفیان یک بار به نائب امام پشت کردند و در تاریخ سرافکنده شدند؛ هرچند که می گویند تاریخ در حال تکرار است ولی نخواهیم گذاشت که این قسمت از تاریخ تکرار شود حتی اگر جان و مال و فرزندانمان را در این راه فدا کنیم.

اگر با آمدن ما لبخند بر لبانت جاری شود همین دلیل بس است که به صحنه بیاییم چرا که بی شک لبخند تو نشانه حزن و خاری دشمنان اسلام ناب بوده و خاری دشمن، موجب لبخند امام زمانمان است.

لبخند

پس بنازم آن لبخندی را که متصل به لبخند معصوم است؛ و به عشق آن لبخند فردا با تمام وجود به صحنه خواهیم آمد إن شاء الله.

من افتخار میکنم آری خداکند / جانم فدای حضرت سیدعلی شود

 


+ نوشته شـــده در سه شنبه 93 بهمن 21ساعــت ساعت 1:12 عصر تــوسط عیسی معلم | نظر