سفارش تبلیغ
صبا
شبهه حجاب

شبهه حجاب

بعضیا می گن چرا شما مسلمونا اینقد به خانوما گیر می دید که حجاب رو رعایت کنن ما باید به بچه هامون یاد بدیم که چشمشونو درست کنن و در واقع کسی که به دنبال هوس و شهوته براش فرقی نداره که خانومی با حجاب باشه یا نباشه؛ در ضمن اگه حجاب رو آزاد بزارید بعد یه مدت تو جامعه عادی می شه مثل اروپا که دیگه مردا به دیدن خانومای برهنه عادت کردن و لذا با دیدن اینا تحریک نمی شن و حتی در ایران باستان هم موی زنان بیرون بوده و مردان توجهی نمی کردند چون برایشان عادی شده بود پس حجاب را آزاد بزارید بعد از یه مدت جامعه بهش عادت میکنه و دیگه تحریک نمیشه.

حجاب برتر

پاسخ به شبهه: 

   1) شبهه کننده فکر میکنه که اسلام فقط به خانوما دستور داده که حجاب رو رعایت کنن و به آقاییون دستوری در این رابطه نداده در حالیکه قرآن کریم در سوره نور آیه 30 می فرماید: "به مردان مومن بگو که چشمان خویش را فروگیرند" و همچنین فکر کرده که در اسلام حجاب فقط مخصوص خانم هاست در حالیکه حجاب هم برای آقایونه و هم خانوما. 

2) شبهه کننده فکر می کنه که نمیشه هم به آقایون بگیم چشمت رو حفظ کن و هم به خانوما بگیم حجاب رو رعایت کن برای همین میگه به جای حجاب به مردا بگید چشمشونو نگه دارن؛ خب ما هم به مردا میگیم چشمشونو نگه دارن و هم به زنا می گیم حجاب رو رعایت کنن، چه اشکالی داره؟

   3) اتفاقا چشمی که به دنبال هوسرانی است و خوب دیدن را یاد نگرفته بیشتر به دنبال زنان بی حجاب است تا زنان با حجاب!

   4) کسی که میگه جامعه بعد از یک مدت به برهنگی عادت میکنه، معلومه قوه شهوت رو خوب نشناخته بزارید براتون یه مثال بزنم: روانشناسا میگن یک شخص در اوایل کار از یک عکس برهنه هم لذت می بره ولی بعد از یه مدت دیگه از عکس برهنه لذت نمیبره چون عکس براش عادی شده برای همین دنبال فیلمای مستهجنه بعد از یه مدت حتی با فیلم هم لذت نمی بره چون بازم براش عادی شده برای همین باید با جنس مخالف تلفنی در ارتباط باشه بعد از یه مدت دیگه با ارتباط تلفنی هم لذت نمی بره و باید واقعا باهاش ارتباط داشته باشه و تفریح برن، پارک برن و ... بعد از یه مدت با این رابطه هم لذت نمی بره و به دنبال یک رابطه جنسیه و بعد از یه مدت با یک زن لذت نمیبره و دنبال اینه که با چند زن رابطه جنسی داشته باشه و همینجور ادامه داره تا اینکه الان توی فرهنگ منحط غرب به اینجا کشیده شده که یک انسان با یک حیوان ازدواج رسمی می کنه و حتی یک زن با زن دیگه و یک مرد با مرد دیگه ازدواج رسمی می کنن.

نتیجه: در واقع کسی که به عکس عادت کرده و دیگه ازش لذت نمی بره، بهتر نشده بلکه بدتر شده مانند شرابخوری که اینقدر شراب خورده که حتی یک استکان کامل هم مستش نمیکنه یا مثل بیماری که دوز داروهاش بالا رفته و دیگه داروهای قبلی تاثیر نداره یا مثل معتادی که دیگه با تریاک و حشیش لذت نمیبره و به دنبال شیشه و گرد و کراکه؛ بهتره شبهه کننده از خودش بپرسه که آیا در غرب دیگه از برهنگی لذت نمی برن یا اینکه لذتشون منتقل شده به چیز دیگه که امروزه آمارها نشون میده که چقدر بچه بدون پدر در فرهنگ غرب بوجود اومده.

    5) معمولا این حرف ها از طرف کسانی زده میشه که اعتقاد به حجاب ندارن و این هم که می گن به جای حجاب به بچه هامون یاد بدیم که چشمشونو حفظ کنن فقط یک بهانه است که حجاب را کنار بزارن و الا جایگزینی که معرفی می کنند بهش عمل نمی کنن.

    6) جالبه که بعضی از این آدما در مسلمون شدن از پدر و مادرشون تقلید نمی کنن و فوری ژست روشنفکری می گیرن ولی بحث حجاب که پیش میاد راحت تقلید می کنن و ککشون هم نمیگزه و میگن ما در ایران باستان حجاب نداشتیم یا کم بوده پس چرا باید حجاب رو رعایت کنیم؟ من میگم شما که تقلید رو بد می دونید چه دلیلی دارید که مثل ایرانیان باستان زندگی کنید؟!!

 7) ما هرچقدر به فرهنگ غرب که تنیجه اش مادی گرایی و برهنگیه، نزدیک می شیم ضرر میکنیم چرا که این آمار بالای طلاق نشون میده که فرهنگ ما درست پیش نمیره ولی چه موقع میخواهیم از این خواب غفلت بیدار شیم خدا میدونه.

 8) ما قبول داریم که بعضی از چادری ها کارهای بدتری نسبت به بی حجاب ها، انجام میدن و کثافت کاری های زیادی انجام میدن ولی این دلیل نمیشه که ما حجاب رو کنار بزاریم همینطور که اگه بعضی از معلمان و پلیس ها فاسد باشند دلیل نمی شود که ما معلم بودن یا پلیس بودن رو بد بدونیم.

9) در پایان اینکه حجاب زندانی شدن در چادر نیست بلکه حفظ شدن در چادر است پس خواهرم این محافظ را از دست نده که تو را هم در مقابل هوسرانان ایمن می کند و هم در مقابل ناراحتی خداوند. 

 


+ نوشته شـــده در دوشنبه 96 تیر 26ساعــت ساعت 9:55 صبح تــوسط عیسی معلم | نظر